Lektoři

Celým dnem budou vašimi průvodci lidé, kteří mají s modelováním, modelovacími jazyky a nástroji bohaté, mnohaleté zkušenosti a pravidelně je předávají dál svým zákazníkům a na školeních.

Slávek Rydval

Slávek RydvalSlávek začínal jako programátor, ale postupem času se dostal k návrhu softwaru, posléze k integrační architektuře a v současní době pracuje jednak jako architekt řešení a jednak jako školitel UML (základů i příprav k certifikační zkoušce OCUP 2) a nástroje Sparx Enterprise Architect. S UML přišel do styku již na univerzitě, ale opravdu intenzivně se mu věnuje posledních deset let. Na programování však nezanevřel a občas pár řádek kódu napíše.

LinkedIn
Twitter

Milan Rubeš

Milan RubešMilan se k modelování poprvé dostal před mnoha lety v roli enterprise architekta ve velké finanční společnosti. Nyní působí jako konzultant ve společnosti Goodea a pomáhá organizacím různých velikosti a různých zaměření se zaváděním a řízením enterprise architektury podle standardů TOGAF a ArchiMate. Oba standardy zná do nejmenších podrobností a své zkušenosti předává ostatním v roli školitele různých typů kurzů ArchiMate a TOGAF.

LinkedIn
Twitter

Ivana Šabatová

Ivana ŠabatováIvana se procesy zabývá již od dob studií Technické kybernetiky a procesy jí stále baví. V roce 2016 založila společnost sabi consulting s.r.o., která mj. pomáhá svým klientům modelovat, optimalizovat a automatizovat byznys procesy. Vedle konzultační činnosti také působí jako lektorka v oblasti procesního modelování (kurz BPMN2 a příprava na certifikaci OCEB2) řízení IT služeb (ITIL®) a informační bezpečnosti (TISAX, ISO27001).

LinkedIn
Twitter